MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 15126536
nr 1512 6536
Sekretär
mahogny, Sengustaviansk. Bredd: 90 cm, djup: 41 cm, höjd: 131 cm
Kondition: låst saknar nyckel slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:39:08
16/12 19:31:20
100 kr
19/12 20:01:47